Trwający w polskiej szkole od kilku miesięcy okres zdalnego nauczania w związku z pandemią koronawirusa jest trudnym doświadczeniem zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. Z jakimi ograniczeniami spotyka się nauczyciel realizując tę formę edukacji?  Czy ma poczucie wpływu na sytuację nauczania? Czy może na kogoś liczyć borykając się z wyzwaniami nauczania on-line?

 

Zapraszamy na spotkanie on-line w aplikacji MS Teams, poświęcone zagadnieniu, które podczas prowadzenia nauczania zdalnego, nabiera szczególnego znaczenia: Stres w pracy – bodziec do działania, czy bariera?  

  

Na prośbę nauczycieli powtarzamy szkolenie on-line w aplikacji  MS Teams : „Nowe wyzwanie dla nauczycieli i uczniów – zdalne nauczanie”, które poświęcone będzie ważnemu obecnie zagadnieniu, jakim jest kształcenie na odległość.

 

 

Zapraszamy na warsztaty metodyczne on-line w aplikacji MS Teams, które poświęcone będą opracowaniu, tworzeniu zestawów ćwiczeń i zasobów do prowadzenia lekcji wychowania fizycznego w formie on-line.

 

 

Zapraszamy na spotkanie on-line w aplikacji MS Teams, które poświęcone będzie następującemu zagadnieniu: Jak zinterpretować poemat Czesława Miłosza Orfeusz i Eurydyka?  Jeżeli przygotowujesz uczniów do konkursu kuratoryjnego z języka polskiego, to warto wziąć udział w webinarium poświęconemu jednemu z utworów będących lekturą konkursową.

 

Jeśli interesuje Panią /Pana temat tworzenia programów autorskich, zapraszamy  na webinarium on-line pt. : Kreatywny nauczyciel, twórcą programu autorskiego

 

 

Zapraszamy na spotkanie on-line w aplikacji MS Teams, które poświęcone będzie analizie wyników egzaminów zewnętrznych. Zagadnienie ważne, bo nawet, jeżeli wyniki mieszczą się w strefie wyników średnich, to zawsze jest nad czym pracować.

 

Zdalne Lekcje II to kontynuacja projektu, który został uruchomiony na wiosnę, tuż po czasowym zawieszeniu zajęć w szkołach ze względu na epidemię COVID-19. Na zakończenie pierwszej edycji Zdalnych Lekcji serwis zawierający 3,5  tys. propozycji zajęć odwiedziło ponad 2,6 mln osób. Użytkownicy wygenerowali w tym czasie niemal 67 milionów odsłon strony.

 

Zapraszamy na spotkanie on-line w aplikacji Teams, które poświęcone będzie następującemu zagadnieniu: Prezentacja różnych metod rozwijających twórczość własną uczniów (opowiadania twórcze).

 

 

Kontakt

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu


ul. Wojska Polskiego 2B, 39-300 Mielec
tel. (fax): 17 788 51 94, 17 788 51 95,

e-mail sekretariat: ckp@ckp.edu.pl

CKPiDN jest wpisane do
Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.18/00054/2010
i do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6991

Godziny otwarcia

 

Poniedziałek 7:30-15:30
Wtorek 7:30-15:30
Środa 7:30-15:30
Czwartek 7:30-15:30
Piątek 7:30-15:30

 

NIP: 817-21-54-704
REGON: 690481700