Zapraszamy do udziału w nowej inicjatywie CKPiDN w Mielcu

 Doradcy metodyczni CKPiDN w Mielcu po spotkaniu z panem  Marcinem Michalikiem (polonistą, miłośnikiem wszystkiego, co kreatywne i nieszablonowe, wielkim fanem oceniania kształtującego, myślenia wizualnego i planu  daltońskiego) wyszli z inicjatywą utworzenia grupy nauczycielskiej zrzeszającej pedagogów wszystkich specjalności. Robocza nazwa grupy to: Opowiem Wam ...

Chodzi o to, że nauczyciele najwięcej wiedzy i umiejętności zyskują poprzez kontakty i współpracę z innymi nauczycielami. Tego typu kontakty inspirują i motywują do nowych, kreatywnych rozwiązań metodycznych, które generują uczniowską aktywność i wpływają na efektywność procesu edukacyjnego. Na terenie naszego odziaływania, czyli na terenie powiatu mieleckiego jest wielu nauczycieli efektywnych, zapaleńców, zaangażowanych idealistów, ale i solidnych rzemieślników, którzy po przeprowadzeniu lekcji mogą powiedzieć: To mi się udało. Mielecka Grupa Opowiem Wam ... to miejsce właśnie dla Was.

Co będzie przedmiotem działania? Chodzi o wspólne spotkania (on-line i w realu), na których dosłownie na początku będziemy opowiadać o tym, co się nam jako nauczycielom w działaniach dydaktycznych i wychowawczy udało, wzbudziło zaangażowanie uczniów i dało satysfakcjonujące efekty.

Jeżeli jesteś takim nauczycielem i chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, to jak najszybciej zgłoś się do któregokolwiek doradcy metodycznego. Chodzi nam o nauczycieli wszystkich specjalności. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Doradcy metodyczni

Język polski
Ewa Arciszewska e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wychowanie przedszkolne
Beata Wrzesień e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Historia i WOS
Ryszarda Kryczka e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wychowanie fizyczne
Bogumiła Dziekan-Gąbka email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

.

Kontakt

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu


ul. Wojska Polskiego 2B, 39-300 Mielec
tel. (fax): 17 788 51 94, 17 788 51 95,

e-mail sekretariat: ckp@ckp.edu.pl

CKPiDN jest wpisane do
Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.18/00054/2010
i do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6991

Godziny otwarcia

 

Poniedziałek 7:30-15:30
Wtorek 7:30-15:30
Środa 7:30-15:30
Czwartek 7:30-15:30
Piątek 7:30-15:30

 

NIP: 817-21-54-704
REGON: 690481700