Konkurs dla rodziców dzieci z mieleckich przedszkoli: „Domowe przedszkole w czasie pandemii” rozstrzygnięty

29 czerwca br. w przedszkolu nr 12 im. Marii Konopnickiej odbyła się uroczystość rozdania nagród rodzicom dzieci z mieleckich przedszkoli, którzy przesłali prace na konkurs: „Domowe przedszkole w czasie pandemii”. Prace te dokumentowały różnorodne aktywności dzieci podczas pandemii. Wszystkie były bardzo ciekawe i zawierały wiele walorów poznawczych i edukacyjnych.

Organizatorami konkursu byli:  Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu oraz Przedszkole Miejskie nr 12 im. Marii Konopnickiej w Mielcu.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Adriana Miłoś – zastępca prezydenta Mielca oraz Mirosław Kapinos – naczelnik Wydziału Edukacji.

Prace konkursowe przesłali rodzice dzieci z przedszkoli nr 2, nr 6, nr 9, oraz nr 12.

Komisja konkursowa przyznała:

• I i II miejsce pracom rodziców dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 9 im. "Baśniowej Krainy" w Mielcu: Dominiki Fijoł i Olka Rybaka;
  • III miejsce pracy rodziców dziecka z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Mielcu: Zuzi Kasprzak.

Przyznano również trzy wyróżnienia pracom przekazanym przez rodziców: Antosia Gołąbka (PM nr 12), Zuzi Nowak oraz Jasia Mielnickiego (PM nr 2).

Nagrodami głównymi za zajęcie I, II i III miejsca były tablety. Prace wyróżnione zostały nagrodzone grami edukacyjnymi. Nagrody wręczył Zdzisław Nowakowski, dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu.

Upominki nagrodzonym zostały również wręczone przez zastępcę prezydenta Mielca.

Na zakończenie uroczystości dyrektor Zdzisław Nowakowski podziękował przedstawicielkom instytucji, które organizowały przedsięwzięcie: Beacie Wrzesień i Danucie Zdonek oraz gospodarzowi uroczystości – Jolancie Janik – dyrektorce PM nr 12.