Poznaj e-usługi i funkcjonuj w społeczeństwie informacyjnym

logamiasto

Możesz zgłosić chęć udziału w szkoleniach wypełniając formularz TUTAJ >>>   lub przyjść we wtorki do Katolickiego Centrum Edukacji Młodzieży KANA w Mielcu w godz. 15:00-17:00

W związku z usterką techniczną linii telefonicznej (17 717 33 20) prosimy o dzwonić pod nr 17 250 64 84 lub 17 586 24 76

Projekt grantowy „Poznaj e-usługi i funkcjonuj w społeczeństwie informacyjnym” realizowany jest w ramach Projektu „W SIECI BEZ BARIER”. Projekt ten jest finansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, III oś priorytetowa „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa”, Działanie 3.1  „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.  Stowarzyszenie Akademia Umiejętności Technicznych LEONARDO realizuje projekt jako zadanie zlecone przez Gminę Miejską Mielec.

W ramach projektu zaplanowana jest realizacja 6 szkoleń:

• Rodzic w Internecie
  • Mój biznes w sieci
  • Moje finanse i transakcje w sieci
  • Działam w sieciach społecznościowych
  • Tworzę własną stronę internetową (blog)
  • Kultura w sieci

Wszystkie szkolenia są BEZPŁATNE

Do pobrania: REGULAMIN >>>

Szczegółowe opisy szkoleń >>>

Zapraszamy do udziału osoby które ukończyły 25 lat (NIE MA GÓRNEJ GRANICY WIEKU!), mieszkające na terenie Mielca, w tym szczególnie osoby niepełnosprawne.

POZNAJ KORZYŚCI PŁYNĄCE Z CYFRYZACJI USŁUG FIRM I URZĘDÓW:

RODZICE – zapewnienie bezpieczeństwa dziecka w sieci, umiejętność złożenia wniosku Rodzina 500+, uzyskanie Karty Dużej Rodziny, załatwienie spraw urzędniczych za pomocą konta ePUAP i profilu zaufanego itp.

OSOBY PLANUJĄCE OTWARCIE BIZNESU – umiejętność wykorzystania Internetu, do podniesienia skuteczności działania własnego biznesu na różnych płaszczyznach: komunikacja, marketing, zaopatrzenie, finanse itp.

POZOSTAŁE UMIEJĘTNOŚCI NIEZBEDNE DO FUNKCJONOWANIA W ŚWIECIE CYFRYZACJI: dokonywanie zakupów, zarządzanie kontem bankowym, dokonywanie płatności, rezerwowanie podróży czy płacenie podatków, korzystanie z podstawowych usług administracji m.in. wnioski o zaświadczenia, świadczenia czy o dowód osobisty a WSZYSTKO TO ELEKTRONICZNIE, BEZPIECZNIE I SZYBKO!

Miejsce szkolenia:  Katolickim Centrum Edukacji Młodzieży KANA w Mielcu przy ul. Arczewskiego 7

Realizacja szkoleń: 32 godziny zajęć, w cyklu 8 spotkań po 4 godziny lekcyjne

Terminy szkoleń: wrzesień – grudzień 2019 r.

Zasady rekrutacji i kwalifikacji Uczestników projektu:

1. Rekrutacja ma charakter otwarty, powszechny wobec wszystkich osób, które spełniają wymagania: ukończone 25 lat i zamieszkiwanie na terenie Gminy Miejskiej Mielec
  2. Warunkiem niezbędnym do udziału w rekrutacji jest spełnienie wymaganych kryteriów oraz złożenie poprawnie wypełnionych dokumentów.
  3. Proces rekrutacji Kandydata prowadzi Biuro projektu i rozpoczyna się w momencie dostarczenia wypełnionych dokumentów rekrutacyjnych do Biura projektu.
  4. Rekrutacja rozpoczyna się od 27 sierpnia 2019 r. i trwa do 4 września 2019 roku, w dni robocze w godzinach 15:00-17:00. W przypadku nie wypełnienia list uczestników zostanie termin rekrutacji zostanie przedłużony, informacje na ten temat będą aktualizowane na stronie internetowej leonardo.ckp.edu.pl.

miasto1leo1

plakat leonardo kursy 01