zamknij
zamknij
Aktualności
O firmie
Akredytacja
Współpraca
Byliśmy organizatorami
Zamówienia publiczne
Poczta CKPiDN
Kontakt
Kursy i szkolenia
Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe
BIP
  MEN
  Kuratorium
  ORE
  PCEN
  OKE
  KOWEZiU
Kontakt

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu

ul. Wojska Polskiego 2B 39-300 Mielec

tel: 17 788 51 94,

fax: 17 788 51 95

e-mail: ckp@ckp.edu.pl

NIP: 817-21-54-704

REGON: 690481700

 

 

 

Kierownictwo


 

Dyrektor:

Zdzisław Nowakowski,  dyrektor – tel: 17 788 51 94

e-mail:z.nowakowski@ckp.edu.pl

 

Wicedyrektor:

Anna Butryn, wicedyrektor – 17 250 64 91

e-mail:a.butryn@ckp.edu.pl

 

Główny Księgowy:

Bogda Kopcewicz, Główna księgowa - tel: 17 250 64 87 e-mail:b.kopcewicz@ckp.edu.pl

 

Kierownik Kształcenia Praktycznego:

Andrzej Szyszka – tel: 17 250 64 80 e-mail:a.szyszka@ckp.edu.pl

 

Pracownicy administracji


 

Sekretariat CKPiDN:

Anna Szczerbińska, specjalista ds. administracyjnych - tel: 17 788 51 94 e-mail:a.szczerbinska@ckp.edu.pl

 

Dział Zamówień Publicznych:

Elwira Bator, specjalista ds. projektów europejskich - tel: 17 250 64 86 e-mail:e.bator@ckp.edu.pl

 

Powiatowy Ośrodek Metodyczny:

Danuta Zdonek, specjalista ds. organizacji kształcenia nauczycieli - tel: 17 250 64 84

e-mail: d.zdonek@ckp.edu.pl

 

Dział Szkoleń (projekty edukacyjne)

Lucyna Guła, specjalista ds. kształcenia dorosłych - tel: 17 250 64 83

e-mail:l.gula@ckp.edu.pl

 

Anna Mikuła, specjalista ds. projektów edukacyjnych - tel: 17 250 64 85

e-mail:a.mikula@ckp.edu.pl

 

Barbara Rusin, samodzielny referent ds. administracyjnych - tel: 17 250 64 84

e-mail:b.rusin@ckp.edu.pl

 

Agnieszka Tomczyk, samodzielny referent ds. administracyjnych - tel: 17 250 64 84

e-mail:a.tomczyk@ckp.edu.pl

 

Danuta Zdonek, specjalista ds. organizacji kształcenia nauczycieli tel: 17 250 64 84

e-mail: d.zdonek@ckp.edu.pl

 

Anna Figurska, referent ds. administracyjnych  - tel: 17 250 64 84

e-mail:  a.figurska@ckp.edu.pl

 

 

Dział Finansowo-Księgowy:

Bogda Kopcewicz, Główna księgowa - tel: 17 250 64 87

e-mail:b.kopcewicz@ckp.edu.pl

 

Beata Kurtyka, samodzielny referent ds. księgowych - tel: 17 250 64 88

e-mail: b.kurtyka@ckp.edu.pl

 

Dział IT:

Paweł Kułaga, specjalista ds. IT, informatyk - tel: 17 250 64 81

e-mail: p.kulaga@ckp.edu.pl

 

Artur Bodziony, specjalista ds. kształcenia na odległość - tel: 17 250 64 86

e-mail:a.bodziony@ckp.edu.pl

 

ECDL:

Anna Szczerbińska, specjalista ds. administracyjnych - tel: 17 788 51 94

e-mail:a.szczerbinska@ckp.edu.pl

 

Regionalny Ośrodek Wspierania Egzaminów Zawodowych:

Andrzej Szyszka – Koordynator ROWEZ - tel: 17 250 64 80

e-mail:a.szyszka@ckp.edu.pl

 

Nauczyciele


 

  • mgr inż.  Paweł Borowiec
  • mgr inż. Tomasz Borowiec
  • mgr inż. Anna Butryn
  • mgr inż. Andrzej Frankiewicz
  • mgr Lucyna Guła
  • mgr Paweł Kułaga
  • mgr inż.  Jarosław Kurtyka
  • mgr Marlena Mosior
  • mgr Marcin Myśliwiec
  • mgr inż. Halina Nowakowska
  • mgr inż. Zdzisław Nowakowski
  • mgr inż. Sylwester Paterek
  • mgr inż. Zenon Polak
  • mgr inż. Barbara Rusin
  • inż. Roman Sawicki
  • mgr inż. Konrad Słupski
  • mgr inż. Dariusz Stefaniak
  • mgr Andrzej Szyszka
  • mgr inż. Krzysztof Zaręba
  • mgr Danuta Zdonek

Zamknij galerię
Ładowanie zdjęć
Proszę czekać...

wersja do druku

Centrum Egzaminacyjne ECDL
Akademia Lokalna Cisco
Współpraca z AGH
MAUT "Leonardo"
Konkurs informatyczny
Mielec stawia na zawodowców

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu      ul. Wojska Polskiego 2B, 39-300 Mielec

tel. (fax): 17 788 51 94, 17 788 51 95,       e-mail sekretariat: ckp@ckp.edu.pl

CKPiDN jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.18/00054/2010 i do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6991