zamknij
zamknij
O Akademii
Kursy autoryzowane przez Cisco Systems
Kursy sieciowe
Kontakt
  MEN
  Kuratorium
  ORE
  PCEN
  OKE
  KOWEZiU
O Akademii

certyfikat CISCO

 

Lokalna Akademia Cisco w Mielcu

Akademia Sieci Cisco (CNA), utworzona przy CKPiDN, jest incjatywą edukacyjną mającą na celu przegotowanie specjalistów z zakresu administrowania i projektowania sieci komputerowych.Akademia jest rozwijana pod patronatem firmy Cisco. Założona w 1984 roku przez grupę informatyków z Uniwersytetu Stratforda w Kaliforni, jest obecnie międzynarodowym koncernem zatrudniającym w 75 państwach świata ponad 34 000 pracowników. Opracowane przez nią rozwiązania w zakresie sieci komputerowych są uznawanymi na całym świecie standardami. Firma wydaje również własne certyfikaty zawodowe. Właśnie do zdobycia takiego certyfikatu przygotowują kursy organizowane w CKPiDN.Na potrzeby akademii w centrum przygotowano nowoczesną pracownię dydaktyczną. Specjalnie zaprojektowana sieć komputerowa oraz urządzenia firmy Cisco (6 router'ów Cisco 1841 oraz 3 switch'e Catalyst 2950) pozwalają prowadzić wszystkie zajęcia w ramach kursów przygotowujących do egzaminów na certyfikat CCNA.

Działalność akademii możliwa jest dzięki porozumieniu zawartemu w 2005 roku z Wydziałem Elektroniki i Technik Informatycznych Politechniki Warszawskiej o utworzeniu w Mielcu Lokalnej Akademii Cisco. Na mocy porozumienia, wsparcia merytorycznego udziela nam Regionalna Akademia Cisco działająca na Wydziale EiTI PW.

 

Instruktorami prowadzący zajęcia w naszej Akademii Lokalnej są:

 

 

akademia Ciscoakademia Ciscoakademia Ciscoakademia Ciscoakademia Ciscoakademia Cisco

 


Zamknij galerię
Ładowanie zdjęć
Proszę czekać...

wersja do druku

Centrum Egzaminacyjne ECDL
Akademia Lokalna Cisco
Współpraca z AGH
MAUT "Leonardo"
Konkurs informatyczny
Mielec stawia na zawodowców

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu      ul. Wojska Polskiego 2B, 39-300 Mielec

tel. (fax): 17 788 51 94, 17 788 51 95,       e-mail sekretariat: ckp@ckp.edu.pl

CKPiDN jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.18/00054/2010 i do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6991